Sletový rok v Libereckém kraji

VÁŽENÉ SESTRY, VÁŽENÍ BRATŘI!
V červenci letošního roku vyvrcholí šestileté období naší činnosti XVII. všesokolským sletem v Praze. Dříve než se tak stane, čeká nás řada zastavení ve městech, kde se uskuteční župní, oblastní a krajské slety. Jedním takovým je také ,,náš“ krajský slet Libereckého kraje v Turnově. Více než rok se na něj společně připravujeme díky spolupráci tří žup, které na území Libereckého kraje zaštiťují činnost více než 60 sokolských jednot. Společně jsme v rámci sletové roku naplánovali a uspořádali spoustu akcí, tou největší bude právě krajský slet!
Snažili jsme se pro vás připravit atraktivní program sletového víkendu tak, abyste do Turnova nepřijeli pouze odcvičit svoji skladbu, ale strávili zde příjemný víkend naplněný aktivitami a měli také dostatek času pro vzájemné setkání.
Sestry a bratři, přijměte naše pozvání a přijeďte spolu s námi strávit víkend
do srdce Českého ráje.
SLEŤME SE V TURNOVĚ!

Krajský slet Turnov

7. – 9. června 2024

Pátek 7. června

 • mše za zdar Krajského sletu v kostele sv. Mikuláše
 • sokolové Na Lukách – přátelské posezení v pivovaru

Sobota 8. června

 • zkoušky hromadných skladeb
 • dětský den v parku, pěší a cyklo výlety
 • koloběžky a rafty, prohlídka muzea
 • beachvolejbalový turnaj
 • večerní program pro děti
 • koncert kapel Bodlák a Gorale

Neděle 9. června

 • generální zkoušky hromadných skladeb
 • pietní akt u pomníku M. Tyrše
 • program na náměstí Českého ráje
 • slavnostní průvod
 • KRAJSKÝ SLET